Galavečer profesionálního boxu a K1 v Lucerně

30. 12. 2023
19:00 - 00:00
Palác Lucerna
Galavečer Boxu v Lucerně
od 490Kč
Galavečer profesionálního boxu a K1 v Lucerně
KristaLin

Letošní ročník Galavečeru Boxu v Lucerně zahájíme spolu s Tohki & The Groove Army.  Šárka Vaňková zazpívá českou národní hymnu na úvod hlavního zápasu.

KristaLin živá hudba, galavečer boxu, Lucerna

Více o akci

BOXING LUCERNA – GALAVEČER PROFI BOXU A K1
Patnáctý ročník této jedinečné sportovní události proběhne v sobotu 30. prosince 2023 od 19 hodin v pražské Lucerně. Výjimečný večer se opět ponese v duchu 30tých let 20. století, dress code však není povinný, ale pouze doporučen a vítán.

I letos se pořadatel vrací k tradici první republiky, kdy se v Lucerně psala historie československého boxu. Zápasit v pražské Lucerně znamenalo patřit k absolutní špičce a toho se pořadatelé drží i v roce 2022, kdy se v ringu utkají špičkoví bojovníci naší bojové scény. V minulých letech se v Lucerně utkali např. Julius Torma, Vilda Jakš, Rostislav Osička, Luboš Suda, Roman Kracík, Václav Pejsar a mnoho dalších špičkových bojovníků. A ani v roce 2023 tomu nebude jinak!

Součástí celého večera je výjimečné slavnostní zahájení a pocta jedné z vybraných legend a její následné umístění do boxerské Síně slávy.

Lucerna bude jako každý rok praskat ve švech a přítomnost na této výjimečné události se stává stále prestižnější záležitostí.

Vstupenky jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NE, ztížený přístup po schodišti

Share:
Ⓒ 2023 KristaLin