PLANETA MÁMA

Volá Planeta Máma

Při natáčení videoklipu k singlu Planeta Máma vstupovaly Kristýna Charvátová a Linda Svátková do nových dimenzí tvorby. Hudebni duo KristaLin charakteristické svým nezaměnitelným humorem, jímž vybarvuje kontury závažnějších témat, vytvořilo se svým týmem hudebni video v žánru dokumentarní komedie.

Prvotní impuls k napsání textu k písni Planeta Máma popisuje Lin velmi lakonicky:

“Během telefonátu s mojí maminkou jsem musela přerušit její tok dobře míněných rad a místo mobilu vzít urychleně do ruky notýsek a tužku. Než se dopekla bábovka, “kostra textu písně” byla hotova.”

Ve videoklipu vystupují obě členky talentovaného dua. Příběhem plnění úkolů po narozeninové party provází mírně ztřeštěná Lin, která čelí radám od maminky i naschválům Matky s velkým “M”, která “kouzly” upozorňuje na širší perspektivu přírodních principů.

Zda Lin obstojí tváří v tvář mateřské lásce a přírodním živlům se dozvíte po zhlédnutí videoklipu.

Jakýmsi humorným příslibem je to, že se jedná o “otevřený” song, který může růst dál.

“Kdokoliv může přidat další sloku naplněnou svými osobními zkušenostmi a zazpívat si píseň Planeta Máma s námi” vysvětluje Lin.

Krista k budoucí tvorbě dua dodává:

“Při natáčení jsme sice málem vytopili a skoro zapálili dům, během posledního záběru už nám ale v hlavě hrála naše nová píseň, takže se s námi můžete těšit na další hudební dobrodružství.”

KristaLin vydává singl Planeta Máma v “bezplastovém” provedeni s virtuálním CD. Křest proběhne 24.3.2023 na Střeleckém ostrově v Praze.

Share:
Ⓒ 2023 KristaLin